ردگل را می توان ارائه دهنده جدیدترین محصولات زیورآلات لوکس دانست که از برترین برند های این صنعت برای ارائه بهترین و با کیفیت ترین اجناس به مشتریان عزیز استفاده می کند. مشتریانی که تا به حال از ردگل خرید داشته اند حتما به کیفیت محصولات و سرعت عمل ردگل و همچنین نوع بسته بندی مخصوص که برازنده مشتریان عزیزمان باشد واقف هستند.ردگل به داشتن مشتریان ثابت خود مفتخر است و این را مدیون سرعت و کیفیت و  اصالت و قیمت پایین محصولات می داند.

فروشگاه اینترنتی زیورآلات ردگل علاوه بر پرداخت امن و مطمئن به صورت آنلاین از طریق درگاه های پرداخت، با همکاری شرکت پست ایران امکان پرداخت درب منزل را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا بتواند اطمینان و راحتی مشتریان را بیش از پیش جلب کند.

قیمت

قیمت محصولات ارائه شده در ردگل نسبت به همه ی فروشگاه های بدلیجات سطح کشور پایین تر است و این را می توانید با نگاهی به بخش فروشگاه و مقایسه ای کوتاه متوجه شوید. ردگل به دلیل واردات عمده قیمت پایین تری را به مشتریان عزیز ارائه می کند. امیدواریم این کار رضایت شما مشتریان عزیز را به دنبال داشته باشد.

کیفیت

با پیشرفت های حاصل شده در صنعت بدلیجات و زیورآلات روز به روز محصولات با کیفیت بهتری در حال تولید است که می تواند رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد. البته در کنار اجناس با کیفیت همیشه اجناس بی کیفیت نیز در حال تولید و پخش است که همیشه باعث نارضایتی و دید بد می شود. ردگل کیفیت را یکی از مهمترین شعار های خود قرار داده است تا برای ارائه محصولات با کیفیت و ارئه گارانتی و آرامش خاطر به مشتریان عزیز تمام تلاش خود را انجام دهد.

سرعت

یکی از مهمترین ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی خوب می تواند سرعت عمل ارسال محصولات باشد تا کاربران دید خوبی به خرید های اینترنتی داشته باشند. ردگل در اولین فرصت و در روز سفارش شما اقدام به ارسال سفارش شما می کنم و بسته به شرکت پست دو تا سه روز کاری بسته سفارشی به دست شما خواهد رسید.